"דרך העץ" קיימת ופועלת בשוק הישראלי כבר שנים רבות ומתמחה בעבודה בעץ מלא ובייצור רהיטים נחשקים ומומלצים לגינות ולבתים. ב"דרך העץ" ממתין לכם, החפצים לרכוש פריטים לגינות ולמרפסות ביתם, ריהוט גן מושקע מעץ איכותי – עץ מלא – במגוון צבעים וצורות. ריהוט הגן של "דרך העץ" מתאפיין באיכות חסרת פשרות. את מגוון הרהיטים שלנו ניתן לראות באתר.

בילוי שעות הפנאי והחופש מוכרח להיות מוצלח, אחרת לא נרגיש כאילו לא מיצינו את ההנאה. שהייה נינוחה בגינת הבית, ישיבה רגועה במרפסת השמש, התפנקות ליד הבריכה, אירוח חברים בפאטיו החמים – כל אלו מוסיפים צבע והנאה לחיינו. ככל שנפרגן לעצמנו יותר, כך יזכה זמן הפנאי שלנו בתנופה. וכאן בדיוק נכנס לתמונה ריהוט גן. כי ריהוט גן יפה, איכותי, מושקע ומקורי, שנעשה בדיוק לפי הרצונות, הצרכים והחשקים שלנו, הוא דרך מצוינת לדאוג לכך שהזמן שנבלה בחצר, בבריכה, במרפסת ובשאר המקומות שבסביבת הבית, יהיה פשוט מעולה.

ל"דרך העץ" – חברה אשר הוקמה בשנת 2000 על-ידי ניצן מלכי שעוסק בעץ כבר משנת 1986 – ניסיון עשיר בייצור ריהוט גן מעץ ומבני עץ. הריהוט המיוצר ב"דרך העץ" ניכר בייחודיות שובת לב, שהיא תוצר של תכנון, עיצוב, ביצוע וגימור ללא דופי. הכול נעשה בייצור שלנו בלבד. ביכולתנו להתאים לכל לקוח את הריהוט המועדף עליו, בהתאם להנחיות מדויקות בדבר מידות מבוקשות, צבע, מראה וייעוד הרהיט. הריהוט של "דרך העץ" מתאפיין בקו עיצובי מיוחד ל"דרך העץ". הקו העיצוב החינני מאפיין את כל רהיטי החברה. בנוסף, המגוון הרחב של ריהוט הגן מתאים לכל תנאי השטח בגינה ואפילו בבית. הניסיון הרב שצברנו בתחום ייצור רהיטי הגן הוביל לעיצוב ריהוט גינה בעל תכונות אסטטיות, עמידות גבוהה, נוחות ושימושיות העומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לניצן מלכי, הרוח החיה והיצירתית מאחורי "דרך העץ", ידע וותק שצבר גם בייצור בתים, צימרים, דלתות וחלונות מעץ, וכן בייצור קו ריהוט הגן הייחודי, שפותח ועוצב כולו על-ידו. ריהוט הגן של ניצן מלכי, האחראי גם על ביצוע כל העבודות בחברה, משווק בכל הארץ ממטולה ועד אילת, ומוכן לפי הזמנת הלקוח. כל שעליכם לעשות הוא רק לבחור, להזמין, וליהנות.